Jak zrobić niemieckie proszki?

habelfrank / Pixabay

W tym artykule będę mówić o oryginalnym pudrze niemieckim. Jestem pewna, że słyszałaś już o nim wcześniej, a jeśli nie, to pozwól, że powiem Ci, że jest to najlepszy puder, który nadaje skórze naturalny blask.

Puder niemiecki to produkt, który jest wytwarzany z różnych minerałów i roślin, które są używane do przygotowania skóry. Pomaga on oczyścić pory i daje Ci najlepszą i świecącą skórę. Dlatego dziś omówię zastosowanie pudru niemieckiego i sposób jego przygotowania.

Składniki oryginalnych niemieckich pudrów

Jeśli czytałaś poprzednie artykuły, to na pewno znasz składniki tego produktu. Pozwól więc, że powiem Ci, jaki jest najważniejszy składnik tego produktu.
Jest to aloes. Aloes jest najlepszym składnikiem ziołowym, który jest używany do poprawy stanu skóry i zwiększenia blasku. Stosowany jest do usuwania wyprysków i ciemnych plam, a także pomaga usuwać blizny. Jest to jeden z najlepszych składników tego produktu.
Pozostałe składniki to drzewo sandałowe, róża, pestki winogron, jojoba i wiele innych. Jest to jeden z najlepszych produktów naturalnych, które pomagają w oczyszczaniu skóry. Najważniejszymi składnikami są aloes i drzewo sandałowe.

Jak zrobić oryginalny niemiecki puder?

Jest to bardzo prosty proces i jest to najpopularniejszy i najskuteczniejszy sposób wytwarzania tego pudru. Jest on bardzo łatwy i wymaga zaledwie pięciu składników.
Po pierwsze, zmieszaj aloes z proszkiem z drzewa sandałowego.
Po drugie, dodaj do niego różę i pestki winogron.
Po trzecie, dodaj olej jojoba i dobrze wymieszaj.
Po czwarte, dodaj do mieszanki wodę.
Po piąte, należy dodać glicerynę.
Następnie możesz użyć tej mieszanki jako maseczki i zmyć ją po 15-20 minutach.
Wnioski:
W tym artykule omówiłam składniki oryginalnych niemieckich pudrów i sposób ich przyrządzania. Jestem pewna, że Ci się to spodoba. Możesz wypróbować tę metodę, aby przygotować najlepsze niemieckie pudry.