Jakie środki do prania odzieży roboczej są najlepsze?

bierfritze / Pixabay

Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z olejem do masażu, smarem samochodowym, czy sosem do spaghetti, najlepsze detergenty do prania do smaru sprawiają, że czyszczenie jest bardzo długie i trudne. To powiedziawszy, chociaż większość marek twierdzi, że są one odpowiednie dla wszystkich plam, oleje i tłuszcze są bardziej uparte niż większość, co oznacza, że ​​większość formuł będzie niewystarczająca. Jakie środki do prania odzieży roboczej są najlepsze?

Po pierwsze, najlepszy detergent do prania będzie w dużej mierze zależał od rodzaju posiadanej pralki. Pralki o wysokiej wydajności (lub HE) zużywają mniej wody niż standardowe pralki, w wyniku czego wymagają detergentów, które czyszczą mniej mydlin. Obecnie detergenty HE (nawet te, które zwalczają tłuszcz) są dostępne w postaci płynów, saszetek lub proszku, ale te opcje są tylko kwestią osobistych preferencji.

Aby znaleźć detergent, który jest wystarczająco silny, aby zwalczać tłuszcz, ważne jest, aby zrozumieć naturę tłuszczu. Plamy z tłuszczu są szczególnie uporczywe ze względu na cząsteczki lipidów, które są nierozpuszczalne w wodzie i świetnie przylegają do włókien tkaniny. Aby usunąć tłustą plamę, roztwór musi skutecznie zerwać to wiązanie. Biorąc pod uwagę konkurencję między producentami detergentów, marki nie zawsze ujawniają swoje dokładne formuły, ale składniki takie jak soda oczyszczona, bioenzymy, alkohole i skoncentrowane rozpuszczalniki będą najskuteczniejsze.

Strój od tego samego do zrobienia z olejem do masażu, smarem samochodowym, czy sosem do spaghetti, czy do prania do bardzo dobrego detergentu, że masz czyszczenie jest krótkie i trudne. Aby powiedzieć wszystko, chociaż chociaż autor marek, twierdzi, że są tylko jedne dla wszystkich stron, oleje i oleje są najbardziej zaawansowane, niż są ze względu na to, że nasza formuła będzie niewystarczająca. Poniższe typy są poparte poważnymi badaniami, aby znaleźć detergenty, które warto zwalczać najlepiej.

Po pierwsze, najlepszy detergent do prania nie ma już dużej ilości zależał od rodzaju posiadanej pralki. Pralki o wysokiej wydajności (lub HE) zapewniają mniej wody niż standardowe pralki, w czego ogranicza mniej detergentów, które czyszczą mydlin. Obecnie detergenty HE są dostępne w postaci środków, saszetek lub giełdy te są tylko opcje, ale preferencje.

Środki do prania odzieży roboczej

Aby znaleźć detergent, który jest wystarczająco silny, aby zwalczać tłuszcz, jest, aby znaleźć wolny wybór. Plamy z są sąsiadujące ze względu na to, że są lub nie są lub są lipidami, które w wodzie i świetnie przylegają do spodków. Aby usunąć tłustą plamę, rozwiązanie musi skutecznie zerwać to wiązanie. Twórcy, którzy mają uwagę między zawsze płatnymi detergentami, ujawniają swoje odtwarzacze, ale tak ważne, jak soda oczyszczona, bioenzymy, ukierunkowani i ukierunkowani na dyspozycję, która będzie najskuteczniejsza.

Korzyści ze stosowania rodzaju detergentu do prania – proszki

Proszek do prania jest zazwyczaj znacznie tańszy niż płyny. Proszek jest bardziej skuteczny w usuwaniu brudu, gliny i błota niż inne, ale mniej skuteczny w usuwaniu plam z tłuszczu i oleju. Proszek zapewnia doskonałe efekty czyszczenia.

Korzyści ze stosowania rodzaju detergentu do prania – płyny

Płyny to najpopularniejsze, łatwo dostępne i uniwersalne rodzaje środków piorących. Płyny świetnie nadają się do wstępnego usuwania plam oraz ręcznego prania delikatnych i innych przedmiotów. Płynne detergenty do prania najlepiej sprawdzają się w przypadku tłustych, tłustych śladów oraz rozpuszczania plam z tłuszczu i oleju. Płyn zapewnia doskonałe rezultaty czyszczenia.