5 prostych wskazówek, jak uzyskać idealnie czystą puchową kurtkę do prania

Gromovataya / Pixabay

Wiesz, że nadszedł ten czas w roku, kiedy potrzebujesz nowej puchowej kurtki do prania. Należy ją prać z należytą starannością, ponieważ brudna kurtka puchowa sprawi, że będzie ona mniej wygodna.

Kurtki puchowe należy czyścić zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jeśli nie wyczyścisz jej prawidłowo, plamy pozostaną na kurtce i nie będziesz w stanie się ich pozbyć.

Jeśli jesteś osobą, która lubi poświęcać trochę więcej czasu, możesz zastosować się do poniższych prostych wskazówek, aby uzyskać idealnie czystą puchową kurtkę do prania.

1. Najpierw upierz kurtkę, zanim włożysz ją do pralki

Przed włożeniem kurtki do pralki należy ją najpierw wyprać, a gdy będzie już czysta, można ją włożyć do pralki. Jeśli kurtka zostanie najpierw włożona do pralki, jej czyszczenie zajmie więcej czasu.

2. Zdejmij kurtkę z wieszaka

Przed włożeniem kurtki do pralki należy zdjąć ją z wieszaka. Jeśli powiesisz kurtkę na jakiś czas, straci ona swój kształt. Zdjęcie kurtki z wieszaka daje szansę na idealne dopasowanie.

3. Używaj ciepłej wody

Aby wyprać puchową kurtkę, należy użyć ciepłej wody. Jeśli woda jest zimna, pranie w pralce może zająć więcej czasu.

4. Mydło

Do czyszczenia puchowych kurtek można również użyć mydła. Jeśli jednak nie jesteś regularnym użytkownikiem pralki, nie powinieneś używać mydła do czyszczenia kurtek.

5. Użycie pralki

Do prania puchowych kurtek można użyć pralki. Należy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi na pralce i używać jej w celu uzyskania pożądanego rezultatu.

Wnioski:

To było pięć wskazówek, które mogą pomóc w praniu kurtki puchowej w doskonały sposób. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a uzyskasz czystą i lśniącą puchową kurtkę do prania.